З вітальним словом та з побажаннями виступив заступник голови районного учнівського парламенту минулого року Володимир Паньків, учень Уличненської СЗШ І-ІІІ ст. Секретар парламенту Анна Критчак, учениця Попелівського НВК І-ІІІ ст., виступила з доповіддю за звітний період. Про роботу комісій районного учнівського парламенту прозвітували голова комісії спорту та здорового способу життя Марія Буцяк (учениця Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ст.) та голова комісії з питань преси та інформації Соломія Станович (учениця Попелівського НВК І-ІІІ ст.)
Діти, згуртувавшись у комісії, обрали головою парламенту Анну Критчак, ученицю Попелівського НВК І-ІІІ ст., заступниками – Христину Тунську, ученицю Верхньогаївського НВК І-ІІ ст. та Віталію Биків, ученицю Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ст., секретарем – Діану Шаповалову, ученицю Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ст.













