» Освіта » Районний учнівський парламент обрав лідерів

Районний учнівський парламент обрав лідерів

Автор: admin2 от 17-09-2019, 16:14
 (голосів: 0)

 

Районний учнівський парламент обрав лідерівДнями в районному народному домі відбулася звітно-виборча конференція районного учнівського парламенту. Учасників заходу привітав начальник відділу освіти Іван Стецко. Він зазначив, що діти повинні бути ініціаторами виховних заходів, побажав, щоб у їхніх серцях народилися цікаві ідеї, побажав успішної та плідної роботи.
З вітальним словом та з побажаннями виступив заступник голови районного учнівського парламенту минулого року Володимир Паньків, учень Уличненської СЗШ І-ІІІ ст. Секретар парламенту Анна Критчак, учениця Попелівського НВК І-ІІІ ст., виступила з доповіддю за звітний період. Про роботу комісій районного учнівського парламенту прозвітували  голова комісії спорту та здорового способу життя Марія Буцяк (учениця Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ст.) та голова комісії з питань преси та інформації Соломія Станович (учениця Попелівського НВК І-ІІІ ст.)
Діти, згуртувавшись у комісії, обрали головою парламенту Анну Критчак, ученицю Попелівського НВК І-ІІІ ст., заступниками – Христину Тунську, ученицю Верхньогаївського НВК І-ІІ ст. та Віталію Биків, ученицю Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ст., секретарем – Діану Шаповалову, ученицю Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ст.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua