На базі Верхньогаївської СЗШ І – ІІ ст. відбувся семінар учителів інформатики та початкових класів на тему «Інноваційно-комунікаційні технології як ефективний засіб організації навчально-виховного процесу».
Присутнім було представлено бінарний урок у 2 класі із сходинок до інформатики та української мови на тему «Різнокольоровий світ. Закріплення знань учнів про прикметник». Учитель математики та інформатики Ірина Горнакевич і вчитель німецької мови та початкових класів Ірина Сенюк, використавши інноваційні методи, продемонстрували високу майстерність, здійснення міжпредметних зв’язків.
Методист відділу освіти Ольга Лужецька зазначила, що впровадження інноваційних технологій на уроках у початковій школі сприяє активізації пізнавальної діяльності учнів, забезпечує всебічний розвиток їх особистості. Методист Галина Гнатко розповіла про інформаційні та комунікаційні технології навчання, які є основою інтенсифікації освітнього процесу, засобом збільшення швидкості сприйняття, розуміння та глибини засвоєння величезного обсягу знань.













