» Освіта » Педагоги ділилися досвідом використання інформаційно-комп'ютерних технологій в початкових класах

Педагоги ділилися досвідом використання інформаційно-комп'ютерних технологій в початкових класах

Автор: admin2 от 16-03-2017, 12:33
 (голосів: 0)

Педагоги ділилися досвідом використання інформаційно-комп'ютерних технологій в початкових класахНа базі методкабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації за участю вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів відбувся круглий стіл на тему «Використання інформаційно - комп’ютерних технологій у початкових класах». Цікавим та змістовним був виступ учительки Верхньогаївського навчально-виховного комплексу Ірина Горнакевич, яка презентувала проведення інтегрованих уроків з використанням ІКТ. Ольга Липа, вчителька Летнянського НВК провела майстер-клас з питань інтегрованого навчання молодших школярів, що базується на активній ігровій діяльності дитини. Вона розповіла про особливості проведення бінарних уроків.

Досвідом роботи з проведення уроків інформатики в початкових класах поділилася Марія Щупляк - учитель Долішньолужецької СЗШ І-ІІ ст.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua