Щорічно у грудні проходить в Україні тиждень права. У Сторонянській школі з 9 по 13 грудня проводились різні заходи на правовиховну тематику з метою запобігання дискримінації та насильства в школі, а також ознайомлення учнів з їхніми правами та обов'язками.
З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини у кожному класі проведено Всеукраїнський урок "Права людини".
Також класні керівники та вчителі початкових класів провели з учнями бесіди, виховні години, лекції, правові конкурси.
Учитель правознавства Галина Кузів провела з учнями 9-го класу відкритий урок-КВК, на якому діти показали свої знання з права. Урок був цікавий, змістовний. Переможці нагороджені грамотами.
Психолог школи Оксана Кігічак організувала з учнями 5-9 класі перегляд відероликів, а також провела цікавий тренінг, в якому взяли участь учні 8-9-их класів.
До школи завітав старший дільничий офіцер Дрогобицького відділу поліції капітан поліції Михайло Бараняк, який провів з учнями інформаційно-роз'яснюючу роботу на правовиховну тему. Він доступно розповів учням про права людини, до чого приводить насильство і агресія. Діти мали можливість задавати питання дільничому офіцеру і отримали вичерпні відповіді на свої запитання.
Батьки дев'ятикласників придбали для школи дуже гарні стенди про права дітей.













