Протягом минулого тижня у Сторонянській школі проводились різні заходи по правовому вихованню. У кожному класі вчителі початкових класів і класні керівники провели бесіди і виховні години на теми: «Наші права і обов'язки», «Закони України, які стоять на захисті щасливого дитинства», «Коли щось робиш, думай про наслідки» та інші. А також проводились з учнями вікторини, тренінги.
З метою подолання проявів агресивної поведінки у дітей молодшого шкільного віку психолог Оксана Кігічак провела корекційно-розвивальні заняття «На лісовій галявині».
За допомогою різноманітних вправ учні вчились співіснувати поряд з іншими дітьми, допомагати і розуміти інших, правильно реагувати на злість та образу, знаходили альтернативи гніву.













