» Освіта » Вороблевицький дитсадочок відзначив своє 10-ліття

Вороблевицький дитсадочок відзначив своє 10-ліття

Автор: admin2 от 13-05-2014, 12:28

Вороблевицький дитсадочок відзначив своє 10-літтяНа базі дошкільного навчального закладу «Червона калина» с.Вороблевичі для працівників дитсадочків Дрогобицького району відбувся семінар на тему «Посади калину коло серця, щоб цвіла вона в душі», присвячений 10-й річниці від дня поновлення роботи цього закладу. Учасниками заходу були методист Оксана Климишин, керівники та вихователі дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Дрогобицького району, колишній керівник ДНЗ «Червона калина» Світлана Кобільник.

Після презентації роботи дошкільного закладу для гостей відбувся святковий концерт за участю працівників, вихованців закладу та їхніх батьків - колишніх вихованців ДНЗ «Червона калина».