За результатами цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання знань у Дрогобицькому районі випускник Модрицького навчально-виховного комплексу Святослав Федитник отримав на тестуванні з хімії 200 балів (учитель Лихтей Мирослава Богданівна).
Найвищу кількість балів на ЗНО цього року ( від 195,5 до 199,5 балів) набрали випускники Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. з української мови та літератури і з біології, Меденицької та Добрівлянської СЗШ І-ІІІ ст. з історії України, Уличнянської СЗШ І-ІІІ ст. та Модрицького НВК І-ІІІ ст. з біології.













