Відбувся семінар учителів біології та хімії, на якому під керівництвом методиста Світлани Павлюх обговорили завдання і результати ІІ (районного) та ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології. Про особливості участі вчителів у
Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» розповіла вчитель біології та хімії Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ступенів Мирослава Лихтей.
Досвідом роботи ділилися вчителі хімії та біології Літинського НВК Віра Біла, Рихтицької СЗШ Надія Біляк, Унятицької СЗШ Світлана Гарасим, Ясенице-Сільнянського НВК Любов Гаврилик, Ст.Кропивницького НВК Лідія Кулиняк, Нагуєвицької СЗШ Іванна Чапля, Сторонянської СЗШ Ярослава Левицька.













