» Освіта » Семінар вчителів біології

Семінар вчителів біології

Автор: admin2 от 11-02-2015, 10:45
 (голосів: 1)

Семінар вчителів біологіїВідбувся семінар учителів біології та хімії, на якому під керівництвом методиста Світлани Павлюх обговорили завдання і результати ІІ (районного) та ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології. Про особливості участі вчителів у

Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» розповіла вчитель біології та хімії Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ступенів Мирослава Лихтей.

Досвідом роботи ділилися вчителі хімії та біології Літинського НВК Віра Біла, Рихтицької СЗШ Надія Біляк, Унятицької СЗШ Світлана Гарасим, Ясенице-Сільнянського НВК Любов Гаврилик, Ст.Кропивницького НВК Лідія Кулиняк, Нагуєвицької СЗШ Іванна Чапля, Сторонянської СЗШ Ярослава Левицька.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua