29 серпня відбулося засідання розширеної колегії відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації. У роботі колегії брали участь голова районної ради Михайло Сікора та перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Вони привітали працівників освіти з новим 2014-2015 навчальним роком.
Доповідь «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Дрогобицького району за 2013-2014 навчальний рік та завдання на 2014-2015 навчальний рік» виголосив в.о.керівника відділу освіти Іван Стецко. З питанням соціально-економічного захисту працівників освіти Дрогобицького району виступила голова профспілки працівників освіти Ольга Грицик.
Були обговорені питання: особливості організації навчально-виховного процесу у ЗНЗ Дрогобицького району у 2014-2015 навчальному році та заходи щодо енергозбереження, розвиток дошкільної освіти, організація та проведення військово-патріотичного виховання, організація роботи з обдарованою учнівською молоддю, роль позашкільної освіти у розвитку творчих здібностей учнівської молоді.
В обговоренні брали участь директор Ясенице-Сільнянського НВК І-ІІ ступенів Леся Попель, заступник директор Медвежанської СЗШ І-ІІ ступенів Леся Гуняк, учитель хімії Модрицького НВК І-ІІІ ступенів Мирослава Лихтей, учитель географії Лішнянського НВК І-ІІІ ст., лауреат обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2014» Тетяна Зеленяк.













