Щопонеділка педагоги та учні Ясенице-Сільнянського НВК І-ІІ ступені робочий тиждень розпочинають спільно із священиком молитвою-благанням за мир, спокій в Україні, за єдину цілісну незалежну державу і подякою бійцям-односельчанам за їх неоціненний подвиг. За ініціативою старшокласників цього тижня активно включились у доброчинну патріотичну акцію «Учень-учневі» (теплі речі, канцтовари для школярів Донеччини). Протягом кількох днів школярі зібрали 68 теплих курток, 40 пар зимових черевик, 18 шапок, 24 пари шкарпеток і рукавиць. А ще теплі сонячні малюнки, листівки – побажання, дитячі книжки, різноманітні канцтовари.
"Ми дуже переживаємо за школярів Донеччини, хочемо їх підтримати, полегшити їхні страждання, для нас – це велика честь", - кажуть діти.













