» Освіта » В районі пройшла благодійна акція «Учень – учневі»

В районі пройшла благодійна акція «Учень – учневі»

Автор: admin1 от 31-10-2014, 12:30

В районі пройшла благодійна акція «Учень – учневі»У рамках акції «Учень – учневі», яка проходить у загальноосвітніх навчальних закладах Дрогобицького району школярі зібрали для своїх ровесників, які проживають на території, де проходить АТО, теплі речі, художні книжки, підручники, канцелярське приладдя. Слід зазначити, що в усіх навчальних закладах участь в акції взяли не лише школярі середніх та старших класів, а й молодших. Керівництво відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації висловлює подяку всім, хто долучився до цієї акції і відзначає, що найактивнішими були учні Меденицької, Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ступенів, Залужанської СЗШ І-ІІ ступенів, Ясенице-Сільнянського, Опорівського НВК та інші.

В районі пройшла благодійна акція «Учень – учневі»