На базі Попелівського НВК І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів історії та правознавства з проблеми удосконалення методики проведення сучасних уроків історії та правознавства.
Учасники семінару відвідали урок правознавства в 10 класі на тему «Правопорядок і правопорушення», який провела вчитель Марія Бориславська, в 11 класі – урок історії на тему «Шістдесятництво в українській культурі. Дисидентський рух 60-х рр. ХХ ст.», який провів учитель Віталій Галів.
А також вчителі району побували на позакласному заході «Ми – патріоти». За участю методистів Ганни Зинів та Андрія Яника було обговорено проведені заходи та визначено шляхи удосконалення сучасних уроків історії та правознавства.













