» Освіта » В Попелях відбувся семінар з правознавства

В Попелях відбувся семінар з правознавства

Автор: admin2 от 25-11-2014, 09:07
 (голосів: 0)

В Попелях відбувся семінар з правознавстваНа базі Попелівського НВК І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів історії та правознавства з проблеми удосконалення методики проведення сучасних уроків історії та правознавства.

Учасники семінару відвідали урок правознавства в 10 класі на тему «Правопорядок і правопорушення», який провела вчитель Марія Бориславська, в 11 класі – урок історії на тему «Шістдесятництво в українській культурі. Дисидентський рух 60-х рр. ХХ ст.», який провів учитель Віталій Галів.В Попелях відбувся семінар з правознавства А також вчителі району побували на позакласному заході «Ми – патріоти». За участю методистів Ганни Зинів та Андрія Яника було обговорено проведені заходи та визначено шляхи удосконалення сучасних уроків історії та правознавства.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua