Про це говорилося на семінарі-практикумі учителів правознавства на тему «Самореалізація вчителя і учня в навчальній діяльності на уроках правознавства», який відбувся 3 березня на базі методкабінету у відділі освіти Дрогобицької райдержадміністрації.
Учасники семінару взяли участь в обговоренні доповіді на тему «Методи та форми роботи взаємодії і педагога та учня на уроках правознавства», з якою виступила вчителька Попелівського НВК І-ІІІ ступенів Марія Бориславська. Вона наголосила, що головним завданням для вчителя є навчити учнів здобувати знання, виробити в них відповідні вміння «навчити вчитися», а також підкреслила, що формування громадянськості – запорука самореалізації особистості, що передбачає залучення учнів до самостійної роботи, самовдосконалення, формування активної громадянської позиції.
Методист методкабінету Ганна Зинів підвела підсумки участі школярів навчальних закладів району у І-ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства і відзначила плідну роботу вчителя Медвежанської СЗШ І-ІІ ст. Степана Чаплі, учениця якого Руслана Навроцька стала призером ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства.













