Відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед школярів Дрогобицького району на кубок Мар’яна Марущака – нашого земляка, колишнього футболіста, воротаря клубу “Динамо”(Київ) та молодіжної збірної України.
У попередньому етапі змагань взяли участь 40 команд навчальних закладів, а до фіналу вийшли 10 кращих колективів, які і розіграли першість.
Кубок турніру вибороли юні футболісти Підбузької СЗШ І-ІІІ ст.(учитель Мар’ян Строган), які перемогли команди школярів Меденицької (вчитель Ігор Харко ) та Грушівської СЗШ І-ІІІ ст.(вчитель Богдан Летнянчин), що відповідно стали на другу та третю сходинки п’єдесталу.













