Нещодавно в шкільній котельні Опаківського НВК І-ІІІ ступеня на заміну зруйнованої, було встановлено нову димохідну трубу, що дало змогу вчасно та якісно подавати тепло у приміщення навчально-виховного комплексу.
Відділ освіти Дрогобицької райдержадміністрації висловлює щиру подяку за надану благодійну допомогу селищному голові Східниці Івану Пиляку, директору будівництва санаторію ТОВ “Гал-сервіс ЛТД” Роману Пашку та депутату районної ради Роману Дурбаку. Також слід відзначити якісну роботу зварювальника Олега Чирика, кранівника Богдана Дуба та робітника Степана Шуста.













