Дев’ять команд середніх загальноосвітніх шкіл та НВК І-ІІІ ст. району розіграли першість з баскетболу на базі Модрицького НВК. У фінальному матчі лише одним очком доброгостівські школярі (вчитель Микола Котормус) поступилися баскетболістам з Уличнянської школи (вчитель Роман Хоньків).
Третіми стали юні спортсмени з Рихтицької школи (вчитель Михайло Нечипір).













