Дев’ять команд середніх загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів Дрогобицького району розіграли першість з баскетболу серед юнаків на базі Модрицького НВК. До фіналу змагань вийшли три команди-переможці групових стартів, які і розіграли першість.
Перемогу в напруженій боротьбі святкували баскетболісти Добрівлянського НВК І-ІІІ ст.( учитель Віктор Герасименко ). Друге місце здобули школярі з Уличнянської СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Роман Хоньків), третіми стали юні баскетболісти з Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Микола Котормус).
Переможці змагань нагороджені грамотами відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації.













