» Освіта » Відбувся семінар вчителів хімії

Відбувся семінар вчителів хімії

Автор: admin1 от 17-04-2019, 11:29
 (голосів: 0)

Відбувся семінар вчителів хіміїНещодавно на природничо-біологічниму факультеті Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка відбувся семінар вчителів хімії. Методист районного відділу освіти Світлана Павлюх привітала вчителів та ознайомила з планом роботи.

Вчитель-методист Нагуєвицького та Модрицького НВК Мирослава Лихтей разом з усіма присутніми детально розібрала та розв'язала задачі 4-го етапу 2018р. олімпіади з хімії

Вчитель хімії Меденицької СЗШ Галина Мороз розповіла про 5-ту Всеукраїнську конференцію "Сучасні тенденції навчання хімії", яка відбулася у головному корпусі Львівського національного університету імені І.Франка.

Відбувся семінар вчителів хімії

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua