Нещодавно в приміщенні сесійної зали Дрогобицької міської ради відбувся Х Форум молоді Дрогобиччини, в якому брали участь лідери учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів Дрогобицького району. З вітальними словами виступили голова Єпархійної комісії у справах молоді о. Олег Кекош, професор, ректор ДДПУ ім. І. Франка Надія Скотна.
З доповіддю на тему «Ціннісні орієнтири молодої людини на порозі викликів мережевого суспільства» виступив віце-ректор Українського Католицького Університету, почесний гість форуму Мирослав Маринович.
Результатом жвавих обговорень на Форумі стала опрацьована активістами організацій Резолюція.













