» Освіта » Відбувся Х Форум молоді Дрогобиччини

Відбувся Х Форум молоді Дрогобиччини

Автор: admin1 от 17-02-2015, 10:05
 (голосів: 0)

Відбувся Х Форум молоді ДрогобиччиниНещодавно в приміщенні сесійної зали Дрогобицької міської ради відбувся Х Форум молоді Дрогобиччини, в якому брали участь лідери учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів Дрогобицького району. З вітальними словами виступили голова Єпархійної комісії у справах молоді о. Олег Кекош, професор, ректор ДДПУ ім. І. Франка Надія Скотна.

 З доповіддю на тему «Ціннісні орієнтири молодої людини на порозі викликів мережевого суспільства» виступив віце-ректор Українського Католицького Університету, почесний гість форуму Мирослав Маринович.

Результатом жвавих обговорень на Форумі стала опрацьована активістами організацій Резолюція.

Відбувся Х Форум молоді Дрогобиччини
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua