24 лютого, у мармуровій залі Ратуші відбулося урочисте відкриття форуму молоді Дрогобиччини «Формування світогляду та поведінки молоді на сучасному етапі розвитку та становлення України». Захід об’єднав близько півтори сотні молодіжних активістів, в тому числі шестеро учасників з Дрогобицького району.
Благословив дійство голова комісії у справах молоді Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ о. Олег Кекош. Учасників форму також привітали міський голова Тарас Кучма, начальник відділу молоді управління внутрішньої та молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Андрій Ковальський,
депутати обласної ради Василь Масний та Андрій Ковч, проректор Дрогобицького педуніверситет Микола Пантюк, заступник Дрогобицького міського голови з гуманітарних та соціальних питань Олег Дукас, капелан громадських організацій о. Ігор Цмоканич, журналіст Юрій Федчак, голова ГО «Місто» Василь Дуб.
Кожен з промовців говорив про провідну роль молоді у сучасному суспільно-політичному розвитку України.
Після закриття презентаційної частини модератор форуму, начальник відділу сім’ї, молоді та туризму міськвиконкому Олександра Пашко запросила учасників заходу до роботи у трьох групах, у яких обговорювали виклики, що стоять перед сучасною молоддю, аспекти формування національної свідомості. У третій секції молодь мала можливість більше дізнатися про перспективні шляхи самореалізації, відкриті IT-технологіями.
Завершальним етапом сьогоднішнього чисельного злету молоді у Дрогобичі стало обговорення результатів роботи у секційних групах та вручення сертифікатів його учасникам.
Варто відзначити, що це був XI форум молоді. Захід такого типу для міста уже став традиційним.













