«Ми пам’ятаємо тебе, Кобзарю»-саме під такою назвою у рамках відзначення 201 річниці з дня народження великого українського поета Т.Г.Шевченка 10 березна під керівництвом учителя української літератури Наталі Малиняк та вчителя музики Івана Лудина відбулося літературно-музичне свято в Добрівлянському навчально-виховному комплексі І-ІІІ ступенів. Учні показали свій поетичний хист у присвячених Кобзареві поезіях, зачарував присутніх виконанням музичних творів учнівський хор.
Також глядачі щиро аплодували виконавцям драматичних інсценізацій.













