У Добрівлянському навчально-виховному комплексі І-ІІІ ст. відбулося літературно-музичне свято «Безсмертна дочка Прометея». Зі вступним словом виступила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Емілія Юрча. Членами літературно-драматичного гуртка під керівництвом вчителя української мови та літератури Надія Малиняк була поставлена інсценізація за мотивами казки Лесі Українки «Біда навчить».
До свята були залучені учні 4-11 класів, педагог-організатор Тетяна Бойко, класоводи Світлана Лучечко, Надія Моряк.













