З нагоди вшанування 201-х роковин народження Тараса Шевченка в Меденицькій ЗОШ І-ІІІ ст. учні 9-х класів під керівництвом Ярослави Бабій, Ірини Равриш та художнього керівника Валентини Собків підготували виступ, спрямований на виховання любові й поваги до спадщини, яку нам залишив геніальний поет та художник. Учні напрочуд проникливо декламували вірші Шевченка, уривки з поем, згадали про найважливіші сторінки життя Т.Шевченка, а весь виступ супроводжувався яскравою презентацією. У виконанні школярів прозвучали пісні на слова Великого Кобзаря та пісні про нього.
Зберегти і примножити та прославити у віках ім’я Шевченка - наше покликання, завдання й обов’язок













