» Культура » В районі вшанували роковини Шевченка

В районі вшанували роковини Шевченка

Автор: admin2 от 10-03-2015, 17:06

В районі вшанували роковини Шевченка10 березня в районному Народному домі відбулася урочиста академія, приурочена до 201-их роковин народження Тараса Шевченка. В урочистостях взяли участь керівники району, депутати, працівники райдержадміністрації, районної ради, представники громадськості, преса.

Слово про Великого Кобзаря виголосив професор Михайло Шалата. Він зазначив, що пророче Шевченкове слово лунало на Майданом Гідності, воно сьогодні на устах українських воїнів, які захищають Україну від лютого ворога. “Борітеся — поборете!” - ці рядки Тараса Шевченка надихають нині українство в боротьбі за прогресивний поступ своєї держави.

Мистецьку композицію, побудовану на вічних і завжди актуальних творах Шевченка, виконав Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина». Виступ відомого професійного колективу присутні зустріли оваціями. На завершення весь зал разом з митцями заспівав Державний Гімн України.

Концерт був доброчинний. Зібрані кошти будуть передані добровольчому батальйону “ОУН”.

В районі вшанували роковини Шевченка