![]()
У Модрицькому навчально-виховному комплексі вчителі-філологи Віталія Шиб та Наталія Грицик організували проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник». Участь взяли 42 учні. Вони показали хороші результати. Серед призерів з учнів початкових класів - Діана Грицик, учениця 3 класу та Андрій Чернявський, учень 4 класу, які набрали максимальну кількість балів. Шиб Остап нагороджений дипломом 1 ступеня Всеукраїнського рівня.













