» Освіта » Нарада керівників навчальних закладів

Нарада керівників навчальних закладів

Автор: admin1 от 3-06-2015, 09:42

Нарада керівників навчальних закладів2 червня відбулася нарада керівників навчальних закладів Дрогобицького району. Про підсумки вивчення предмету «Захист Вітчизни» в школах Дрогобицького району у 2014-2015 навчальному році доповів методист Ігор Михаць. Про новації державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів розповіла методист Дарія Грицик. Вона зупинилася на підсумках атестації Довжанської та Далявської СЗШ І ступенів. Аналіз результатів ЗНО/ДПА з української мови претендентів на нагородження медалями зробив в.о. керівника  відділу освіти Іван Стецко. Поряд із цим він висвітлив питання оптимізації мережі ЗНЗ та особливості проведення звітів їх керівників перед педагогічними колективами та громадськістю.

Працівниками відділу освіти були висвітлені питання підготовки до опалювального сезону у ЗНЗ в 2015-2016 н.р.