» Освіта » У відділі освіти відбулася нарада директорів шкіл району

У відділі освіти відбулася нарада директорів шкіл району

Автор: admin1 от 4-04-2016, 10:02
 (голосів: 1)

У відділі освіти відбулася нарада директорів шкіл району Нещодавно відбулася нарада керівників навчальних закладів Дрогобицького району. У її роботі взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Іван Мізерник, заступник голови  Дрогобицької районної ради Володимир Стецівка. Вони зупинилися на основних завданнях подальшого реформування освіти Дрогобиччини. Про особливості завершення 2015-2016 навчального року, посилення контролю за станом навчально-виховного процесу розповів в.о.керівника відділу освіти Іван Стецко.

Працівниками відділу освіти були висвітлені питання результатів вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з української  мови та літератури, математики, завдання щодо підвищення рівня в процесі запровадження нових  Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти, проходження опалювального сезону у ЗНЗ в 2015-2016  н.р.,   підсумки участі школярів Дрогобицького району у ІІІ (обласному)  турі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, особливості формування мережі загальноосвітніх навчальних закладів.  Про формування єдиного інформаційного простору навчальних закладів району розповіла методист Наталія Жук. Перспективи міжнародної співпраці з представниками навчальних закладів Польщі окреслив в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко.

У відділі освіти відбулася нарада директорів шкіл району

У відділі освіти відбулася нарада директорів шкіл району

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua