Нещодавно відбулася нарада керівників навчальних закладів Дрогобицького району. У її роботі взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Іван Мізерник, заступник голови Дрогобицької районної ради Володимир Стецівка. Вони зупинилися на основних завданнях подальшого реформування освіти Дрогобиччини. Про особливості завершення 2015-2016 навчального року, посилення контролю за станом навчально-виховного процесу розповів в.о.керівника відділу освіти Іван Стецко.
Працівниками відділу освіти були висвітлені питання результатів вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з української мови та літератури, математики, завдання щодо підвищення рівня в процесі запровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти, проходження опалювального сезону у ЗНЗ в 2015-2016 н.р., підсумки участі школярів Дрогобицького району у ІІІ (обласному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, особливості формування мережі загальноосвітніх навчальних закладів. Про формування єдиного інформаційного простору навчальних закладів району розповіла методист Наталія Жук. Перспективи міжнародної співпраці з представниками навчальних закладів Польщі окреслив в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко.













