» Освіта » Державна підсумкова атестація випускників 11-го класу пройде у формі ЗНО

Державна підсумкова атестація випускників 11-го класу пройде у формі ЗНО

Автор: admin1 от 24-09-2015, 09:33
 (голосів: 0)

Державна підсумкова атестація випускників 11-го класу пройде у формі ЗНО22 вересня відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів Дрогобицького району. В.о. керівника відділу освіти  Іван Стецко проаналізував роботу щодо початку навчального року в ЗНЗ району, зупинився на завданнях, які слід вирішувати заступникам директорів у 2015-2016 навчальному році. Основне із них – керівництво і контроль за станом навчально-виховного процесу. Іван Теодорович виокремив питання об’єктивності оцінювання знань учнів, що буде пов’язане із тим, що державна підсумкова атестація випускників 11 класу пройде у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Завідувач методичним кабінетом відділу освіти Володимир Штокайло довів до відома учасників наради особливості організації методичної роботи в навчальних закладах району, наказ Міністерства освіти і науки України щодо державної підсумкової атестації у 2016 році, нові методичні рекомендації до ведення журналів 1-4 класів. Методисти зупинилися на питаннях здійснення курсової перепідготовки, звітності навчальних закладів та відділу освіти.

 

Державна підсумкова атестація випускників 11-го класу пройде у формі ЗНО

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua