» Освіта » Заступники директорів з навчально-виховної роботи обговорили питання завершення навчального року

Заступники директорів з навчально-виховної роботи обговорили питання завершення навчального року

Автор: admin1 от 13-04-2016, 10:46
 (голосів: 0)

Заступники директорів з навчально-виховної роботи обговорили питання завершення  навчального року12 квітня відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи  навчальних закладів Дрогобицького району. В.о. керівника відділу освіти Іван Стецко зупинився на необхідності оптимізації мережі закладів освіти, посиленню роботи з обдарованою учнівською молоддю, подальшому проведенні  місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля в навчальних закладах району.

Працівниками методичного кабінету відділу освіти були висвітлені питання підготовки до державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році, стану реалізації варіативної частини навчального плану, оформлення випускної документації учнів 9 та 11 класів.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи обговорили питання завершення  навчального року

Заступники директорів з навчально-виховної роботи обговорили питання завершення  навчального року

Заступники директорів з навчально-виховної роботи обговорили питання завершення  навчального року

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua