На базі методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації відбувся «круглий стіл» учителів іноземних мов, які викладають у 4-х та 7-х класах загальноосвітніх навчальних закладів району . Питання вимог нових програм проаналізувала Галина Дум’як (Ясенице-Сільнянський НВК І-ІІ ступенів). Учителі Марія Ліснянська (Летнянський НВК І-ІІІ ступенів), Марія Павлюх (Верхньо-Гаївський НВК І-ІІ ступенів) обмінялися думками щодо змісту та структури підручників з англійської мови. Надія Павлишин (Меденицька СЗШ І-ІІІ ступенів) та Ганна Плоскодняк (Рибницька СЗШ І-ІІ ступенів) детально проаналізували розділи підручників з німецької мови, зміст яких спрямовано на розвиток навичок читання, діалогічного та монологічного мовлення.
Програма з іноземних мов не зазнала особливих змін. При відсутності нових підручників використовуються їх електронні версії та наявні у школі підручники попередніх років видання.













