» Освіта » Учні Доброгостівської музичної школи взяли участь в обласному огляді-конкурсі

Учні Доброгостівської музичної школи взяли участь в обласному огляді-конкурсі

Автор: admin1 от 15-12-2015, 14:41
 (голосів: 0)

Учні Доброгостівської музичної школи взяли участь в обласному огляді-конкурсіНещодавно в приміщенні Стрийської  музичної  школи ім.  О. Нижанківського відбувся обласний  огляд-конкурс інструментальних ансамблів  початкових позашкільних навчальних закладів Львівщини.

Свою майстерність від Доброгостівської дитячої музичної школи,  презентували два учнівські колективи – інструментальне тріо у складі  Ірини Комарницької (скрипка, викладач Степан Столяр), Мар’яни Мосієвської (скрипка, викладач Степан Столяр), Ольги Даців (фортепіано, викладач  Мирослава Рудзинська-Осередчук)  та  інструментальний  квартет у складі  Марти Бенько (скрипка, викладач Наталя Грималяк), Оксани Василенко, Марти Дякович (обоє бандура, викладач Оксана Лупак) та Регіни Бодник (фортепіано,  викладач Ольга Татарська).

Своїм  виступом  учні  гідно представили свою школу, одержавши схвальні відгуки членів комісії та присутніх  у залі слухачів.  Результати конкурсу будуть  відомі в другій половині грудня. 

Отож, бажаємо  їм перемоги.

 

Учні Доброгостівської музичної школи взяли участь в обласному огляді-конкурсі

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua