Перегортаючи чергову сторінку в книзі історії Доброгостівської музичної школи, хотілося б пригадати, яким був 2016-2017 навчальний рік для учнів Доброгостівської ДМШ. Вдавана монотонність повсякденних уроків, на котрих наші викладачі крок за кроком, нота за нотою філігранно відшліфовували музичну майстерність своїх вихованців, змінювалась моментами хвилювання під час виступів юних музикантів на творчих майданчиках різноманітних конкурсів.
Цей рік видався особливо рясним на конкурси, олімпіади, фестивалі та концерти, де учні нашої школи брали участь і здобували свої чергові перемоги. Це - обласний конкурс інструментальних ансамблів малих форм «Музичні акорди», в якому взяли участь три інструментальні колективи школи (керівники: Олексин І.Є. Грималяк Н.М., Земко Т.М.). Колектив під керівництвом Олексин І.Є. зайняв третє місце.
У березні 2017 року відбувся обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах серед учнів молодших та старших класів, в якому взяли участь учні Віталій Земко (викладач Столяр С.Р) - зайняв третє місце та Анна-Марія Іваночко (викладач Грималяк Н.М.) – дипломант конкурсу.
В обласному конкурсі юних піаністів «Перлинка» взяли участь учні Ростислав Хом’як, молодша вікова категорія, Софія Мотичак, середня вікова категорія (викладач Рудзинська-Осередчук М.О.) та Марія Приступляк, старша вікова категорія ( викладач Маркопольська З.Ю.).
В обласному конкурсі виконавців на акордеоні взяли участь два учні школи: Юрій Сирватка (викладач Баб’як Г.Р.) та Юрій Чукла (викладач Федитник Г.В.) - обидва учасники конкурсу зайняли третє місце.
В обласному огляді-конкурсі дитячих оркестрів народних інструментів «Мелодії краю» виступив учнівський оркестр «Джерело» - керівник Орсуляк Т.М.
У II-му Всеукраїнському конкурсі юних музикантів «Франкове підгір’я» взяли участь учні Анна-Марія Іваночко) викладач Грималяк Н.М) та Віталій Земко (викладач Столяр С. Р.). Обидва учні нагороджені дипломами. Також на цьому конкурсі виступав дует кларнетистів у складі Ілони Пилат та Христини Гасендич (викладач Орсуляк Т.М.) - зайняли третє місце.
В обласній музично-теоретичній олімпіаді по сольфеджіо взяла участь учениця Марта Бенько (викладач Герета Л.В.).
Заключним акордом цього навчального року став звітний концерт школи, який відбувся 28 травня в приміщенні актового залу Доброгостівської ЗОШ. Під бурхливі оплески та вигуки «браво» багаточисельної публіки, кращі учні нашої школи демонстрували свої здобутки. Чудовим музичним подарунком для учасників свята став виступ ансамблю «Галичанка» Доброгостівського народного дому, чарівними учасниками якого є наші випускники.
Завершилося святкове дійство яскравим виступом народного ансамблю
«Марічка» Дрогобицького районного народного дому (керівник Олександра Лиса), учасниками якого є викладачі Доброгостівської ДМШ.
Щирі слова подяки, що прозвучали від голови с. Доброгостова Любомира Пасемка, який також є випускником нашої школи, пароха церкви «Вознесіння Христового» отця Любомира Кушніра, директора ЗОШ Світлани Савчук стали найвищою нагородою за сумлінну та клопітку працю для всіх педагогів школи. І, як зазначила в своєму виступі директор школи Уляна Цмайло, викладачі Доброгостівської ДМШ докладуть усіх сил щоб і надалі працювати на радість людям та на примноження музичної слави нашої рідної держави – України.













