26 січня у відділі освіти відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Дрогобицького району, на якій основним питаннями були організація методичної роботи у ІІ семестрі 2015-2016 навчального року, участь школярів у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. В.о. керівника відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Іван Стецко зупинився на питаннях продовження зимових канікул у зв’язку з недопущенням ускладнення епідемічної ситуації, на необхідності поліпшення роботи з обдарованими дітьми.
Були підбиті підсумки проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2015 році, ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015-2016 навчальному році.













