Нещодавно у Волощанському НВК І-ІІ ступенів відбувся вечір пам’яті, приурочений до дня смерті Михайла Берка. Вчителі та учні зібралися в актовій залі, щоб згадати добрим словом і вшанувати його пам’ять.
На вечорі були присутні отець Святослав Маличкович, настоятель УПЦКП Св. Архистратига Михаїла, фундатором якого був М. Берко, мешканці села, вчительський та технічний персонал школи.
Розпочався вечір переглядом відеофільму, який пригадав присутнім про Михайла Дмитровича - людину, яка жила і працювала для волощан. Старанний в роботі, наполегливий, принциповий, він багато чого досягнув у своєму короткому , але такому неспокійному житті. Хлібороб за покликанням Берко все своє життя присвятив землі, і вона щедро винагороджувала його за любов до неї.
Всі присутні вшанували пам'ять Михайла Дмитровича хвилиною мовчання.
Ведучі вечора Леся Ступницька та Оля Сех пригадали життєвий шлях цієї непересічної особистості, висловлюючи вдячність Михайлу Дмитровичу за його добрі справи, завдяки яким село Волоща стало знаним не тільки на Дрогобиччині а й далеко за її межами.
Вчитель музики Леся Мороз виконала пісню «Свіча», учениця 6 класу Любов Паньків декламувала вірш Бориса Олійника «Сіяч», учениця 9 класу Олена Летнянчин виконала пісню «Яворина», яку теж присвятили пам’яті керівника нашого господарства.
Акордом вечора стала декламація вчителем української мови та літератури місцевої школи Нечипор С. Д. вірша-посвяти «Доля».
Добрим, теплим словом згадав також Михайла Берка директор Волощанського НВК І-ІІ ступенів Орест Луцик, який безпосередньо знав його, співпрацював з ним, багато спілкувався і брав приклад.
Кожна людина повинна залишити після себе слід не землі. Слід, який залишив Михайло Дмитрович є настільки вагомим, що служитиме людям ще довго, адже за його проектами збудовано багато: церкви, млин, пилорама, підсобні промисли, гаражі, ресторани.
Михайло Дмитрович Берко все своє свідоме життя жив і працював для процвітання села Волощі і волощани вдячні йому за те, що він зробив для них.













