» Освіта » Пісня – сповідь душі. творчий вечір у Волощі

Пісня – сповідь душі. творчий вечір у Волощі

Автор: admin2 от 2-03-2017, 09:24
 (голосів: 0)

Пісня – сповідь душі. творчий вечір у ВолощіУже стало традицією у Волощанському НВК І-ІІ ступенів кожного року проводити творчі семінари, які організовують обдаровані вчителі -предметники.

Наприкінці лютого в актовій залі школи відбувся творчий вечір «Пісня – сповідь душі», який організувала і провела вчитель музичного мистецтва Леся Мороз.

Святкове дійство розпочав церковний хор храму Симеона Стовпника (с. Грушів), який виконав «Отче наш» (диригент Л. Мороз).

Режисером-постановником і ведучою цього заходу стала Леся Богданівна, яка зосередила свою увагу на композиторській спадщині наших краян Михайла Вербицького, Володимира Івасюка, Ігоря Білозіра, Кузьми Скрябіна.

Довго і ретельно готувалися до цього свята учні та вчителі (Дудич Г. Б.-вчитель Грушівської СЗШ І-ІІІст., Андрухів А. М. - вчитель укр. мови та л-ри Грушівської СЗШ І-ІІІст., Горнакевич І. М.-вчитель математики та інформатики Верхньогаївської СЗШ І-ІІст., Бакалік Н. Р.- вчитель початкових класів Верхньогаївської СЗШ І-ІІст., Нечипор .С. Д.- вчитель укр. мови та л-ри Волощанського НВК І-ІІ ст.).

Схвильовано і щиро зустріли глядачі учнівську вокальну групу «Джерельце» Волощанського НВК І-ІІ ступенів., яка чудово виконала пісні В. Івасюка («Червона рута», «Водограй»), І. Білозіра ( «Перевесло»). Солісткою цієї вокальної групи стала учениця 9 класу Марія Данилків.

З великим захопленням, від душі учні читали поезії про видатних композиторів - земляків (Куцмида Н., вірш « Я несу свою ношу…»). 

Як тихий шелест листя, як ледь чутне зітхання лісу линула прекрасна пісня В. Івасюка «Балада про мальви» у виконанні Л. Мороз.

Окрасою свята став хореографічний колектив «Оксамит». Великий успіх колективу став можливим завдяки зусиллям і непересічному хисту хореографів-постановників, зокрема Калічак Л. І.

На високому професійному рівні прозвучала пісня І. Білозіра «Перший сніг», яку виконала Галина Дудич. Цікавим був виступ учня 9 класу Назара Куцмиди , який прекрасно виконав пісню Кузьми Скрябіна «Мам».

Кульмінацією творчого вечора «Пісня-сповідь душі» стала пісня І. Білозіра «Многая літа» у професійному виконанні хорового колективу (с. Грушів) під керівництвом Л. Мороз.

Директор Волощанського НВК І-ІІ ступенів Ореста Луцика у заключному слові підкреслив, що музика завжди з людьми – і в радості, і в горі. Вона супроводжує кожного українця «від колиски до могили».

Він наголосив, що у школі проводиться цілеспрямована робота, аби учні не тільки здобували необхідні знання, але й розвивали свої творчі здібності.

Пісня – сповідь душі. творчий вечір у Волощі

Пісня – сповідь душі. творчий вечір у Волощі

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua