» Освіта » Школярі Дрогобиччини взяли участь в акції «Хвиля безпечного Інтернету-2016»

Школярі Дрогобиччини взяли участь в акції «Хвиля безпечного Інтернету-2016»

Автор: admin1 от 12-02-2016, 09:47
 (голосів: 1)

Школярі Дрогобиччини взяли участь в акції «Хвиля безпечного Інтернету-2016»9 лютого розпочалася Всеукраїнська акція  «Хвиля безпечного Інтернету-2016», яка  проводиться з метою зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.

Акція проходить з ініціативи Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки Української антивірусної компанії «Zillya! Антивірус»,  Інтернет-проекту «Про Інтернет» та Науково-методичного проекту «Якість освіти».
Школярі Дрогобиччини взяли участь в акції «Хвиля безпечного Інтернету-2016»Участь в акції взяли школярі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст., Медвежанської СЗШ І-ІІ ст., Ролівської СЗШ І-ІІ ст., Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст., Попелівського НВК І-ІІІ ступенів, Бистрицької СЗШ І-ІІ ст., Новокропивницького НВК І-ІІІст.,  Добрівлянського НВК І-ІІІст., Дережицької СЗШ І-ІІ ст., Уличненської СЗШ І-ІІІ ст. Вони пройшли навчальну гру, успішно подолавши всі перепони. Пройшли тестування та одержали сертифікати.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua