» Освіта » Олімпійські надії Дрогобиччини

Олімпійські надії Дрогобиччини

Автор: admin1 от 26-02-2016, 12:44

Олімпійські надії ДрогобиччиниНа базі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. відбулися фінальні змагання другого етапу  Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Олімпійські надії Дрогобицького району пройшли випробування в горнилі змагань у  наступних видах: презентація команди, олімпійська вікторина, спортивні естафети, рухлива гра.

Найкраще презентували себе юні лелеченята з Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст., вони ж святкували перемогу і в рухливій грі. Найкращими знавцями історії олімпійського руху стали школярі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст., а перемогу у спортивній естафеті святкували олімпійські надії з Уличнянської СЗШ І-ІІІ ст.

Напружена боротьба розгорнулася за перше командне місце, яку здобули школярі Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Юрій Кобільник) за додатковими показниками в учнів Уличнянської СЗШ І-ІІІ ст. (учитель  Роман Хоньків), а третє місце посіли юні спортсмени Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Олег Ліщинський).

Всі учасники змагань нагороджені грамотами відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації.

Олімпійські надії Дрогобиччини