17 березня в багатьох містах і селах України пройшов Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2016». Доброю традицією стало проведення цього конкурсу і в Новокропивницькому НВК І-ІІІ ступенів. Майже пів сотні учнів від другого до одинадцятого класів зазирнули до світу математики. Учаться міркувати першачки та розвивають безліч вмінь випускники.
Координатором конкурсу уже шостий рік поспіль є учитель першої категорії Надія Василишин. Допомагають провести конкурс учителі математики Марія Максим'як та Оксана Томин.
Щорічно учні школи приймають участь у цьому конкурсі. Школа пишається переможцями минулих років та щиро вітає юних знавців математики з результативним виступом у конкурсі цього року. Отож, з нетерпінням чекаємо на результати конкурсу «КЕНГУРУ», які буде підбито наприкінці травня. Роботи учнів з відповідями були відправлені координатором конкурсу Надія Василишин до Львова за адресою оргкомітету математичного конкурсу.
Гра цікава, як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики. Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога.













