» Освіта » Школярі з Нового Кропивника взяли участь в дистанційному конкурсі з математики

Школярі з Нового Кропивника взяли участь в дистанційному конкурсі з математики

Автор: admin2 от 23-11-2016, 09:41
 (голосів: 1)

Школярі з Нового Кропивника взяли участь в дистанційному конкурсі з математики22 листопада учні Новокропивницького НВК I-III ступенів взяли участь в Міжнародному дистанційному освітньому конкурсі «Олімпіс 2016 – Осіння сесія». Організатор конкурсу - учитель математики першої категорії Надія Василишин. 

Головна мета конкурсу з математики «Олімпіс» — підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення учнів навчальним предметом. Це - не олімпіада, у конкурсі є завдання різного рівня складності.

Всі учасники конкурсу отримають друковані іменні дипломи і похвальні грамоти , також додатково - розвиваючі настільні ігри.

Брати участь у конкурсі було не тільки корисно, а й весело, під час його проведення на школярів чекали не лише цікаві завдання, а й жарти анімаційних персонажів — мешканців Олімпу. 

Школярі з Нового Кропивника взяли участь в дистанційному конкурсі з математики


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua