22 листопада учні Новокропивницького НВК I-III ступенів взяли участь в Міжнародному дистанційному освітньому конкурсі «Олімпіс 2016 – Осіння сесія». Організатор конкурсу - учитель математики першої категорії Надія Василишин.
Головна мета конкурсу з математики «Олімпіс» — підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення учнів навчальним предметом. Це - не олімпіада, у конкурсі є завдання різного рівня складності.
Всі учасники конкурсу отримають друковані іменні дипломи і похвальні грамоти , також додатково - розвиваючі настільні ігри.
Брати участь у конкурсі було не тільки корисно, а й весело, під час його проведення на школярів чекали не лише цікаві завдання, а й жарти анімаційних персонажів — мешканців Олімпу.













