2016 рік в Україні оголошено Роком англійської мови, тому з 18 лютого по 18 березня в Грушівській СЗШ I-II ступенів був проведений місячник англійської мови.
Головною метою проведення місячника було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння іноземною мовою, інтерес до творчості, а також розвиток логічного мислення та пам'яті.
За цей час учні взяли участь в багатьох цікавих заходах, зокрема в квест-грі «Весела англійська» (1-9 класи), брейн-ринзі «Хто знає англійську краще» (5-9 класи), конкурсі-концерті «ABC-party» (1-4 класи), змаганнях «Найкращий знавець англійської мови» (7-9 класи), конкурсі «Моя улюблена іграшка» (1-4 класи), конкурсі “The Wonderful World of the English language” (розгадування кросвордів, загадок, проведення рухливих ігор), (1-9 класи), тематичному вечорі «We are Ukrainians» (7-9 класи).
Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.













