25 квітня 2016 року у Підбузькому НВК І – ІІІ ст. було проведено виховний захід «Чорнобильський біль», присвячений 30-річчю трагедії на Чорнобильській АЕС. Для участі в ньому було запрошено Богдана Фаєка, ліквідатора І категорії.
Наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 року, коли ядерна смерть загрожувала всьому живому і неживому.
Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією нашу квітучу, родючу українську землю.
Пройшло вже 30 років після трагедії, а біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису.













