» Освіта » У Підбузькому НВК учні зустрілись з ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У Підбузькому НВК учні зустрілись з ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Автор: admin1 от 26-04-2016, 17:32
 (голосів: 0)

У Підбузькому НВК учні зустрілись з ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС25 квітня 2016 року у Підбузькому НВК І – ІІІ ст. було проведено виховний захід «Чорнобильський біль», присвячений 30-річчю трагедії на Чорнобильській АЕС.  Для участі в ньому було запрошено Богдана Фаєка, ліквідатора І категорії.

Наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 року, коли ядерна смерть загрожувала всьому живому і неживому.

Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, відроджував і  продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією нашу квітучу, родючу українську землю.

Пройшло вже 30 років після трагедії, а біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису.

У Підбузькому НВК учні зустрілись з ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У Підбузькому НВК учні зустрілись з ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua