» Освіта » Cемінар учителів захисту Вітчизни в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст

Cемінар учителів захисту Вітчизни в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст

Автор: admin1 от 27-04-2017, 14:11
 (голосів: 0)

Cемінар учителів захисту Вітчизни в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст26 квітня в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст. відбувся семінар учителів захисту Вітчизни. На високому методичному рівні вчитель  Віктор Герасименко провів відкритий урок у 10 класі.  

« І просурмив третій ангел, і упала на землю зірка Полин…» - такими словами розпочали вечір-реквієм «Чорнобильська балада», який підготували вчитель української мови Наталя Малиняк та педагог-організатор Тетяна Бойко. 31 рік минув після аварії на Чорнобильській АЕС.  А біль не вщухає, тривога не полишає людей,  пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпсису. Наша країна вперше відчула на собі таку грізну силу, як ядерна енергія, що вийшла з-під контролю.

Учні 7-11 класів та гості семінару вшанували священну пам’ять тих, хто поклав своє життя, захистивши нас від радіаційної загрози. Чорнобильська біда надовго залишиться у нашій пам’яті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям , життям…

Підсумки семінару підвів методист відділу освіти Дрогобицьої районної державної адміністрації Ігор Михаць.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua