» Освіта » Школи району готуються до державної підсумкової атсетації

Школи району готуються до державної підсумкової атсетації

Автор: admin2 от 27-04-2016, 11:23

Школи району готуються до державної підсумкової атсетаціїУ відділі освіти райдержадміністрації відбувся семінар учителів 4 класів з питань організації та проведення державної підсумкової атестації. Науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ЛОІППО під керівництвом Марії Барни зробили аналіз нормативно-правового документа МОН України «Орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році» і звернули увагу вчителів початкових класів на його особливості. Галина Федчак, учителька початкових класів Броницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ознайомила вчителів з методичними рекомендаціями та зразками тестових завдань, підготовленими ЛОІППО. З цього приводу також виступили методист Ольга Лужецька та вчителі початкових класів Модрицького НВК І-ІІІ ступенів.