У вівторок, 1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей поблизу Лішнянської школи відбувся традиційний конкурс малюнка на асфальті «Світ очима дітей», який організували відділ освіти, структурний підрозділ молоді та спорту, служба у справах дітей райдержадміністрації та Будинок дитячої та юнацької творчості. У конкурсі взяли участь школярі з загальноосвітніх навчальних закладів району та будинку дитячої та юнацької творчості. Дітей привітали директор БДЮТ Віра Болоховецька, керівник служби у справах дітей Ольга Солтис, головний спеціаліст структурного підрозділу молоді та спорту Олег Войтечко.
Кожна команда представляла цікаву тему і журі не легко було вибрати найкращі малюнки. Поза конкурсом учасники різних команд намалювали емблему присвячену участі українських спортменів на ХХХІ Літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, які відбудуться з 5 по 21 серпня 2016 року.
Найкращими визнано роботи Юлії Кирик (Солонської СЗШ І-ІІ ст.), Катерини Тис (Унятицький НВК І-ІІ ст.), Марти Чаплі (Ясеницесільнянський НВК І-ІІ ст.); Вікторії Артимко, Юлії Піхоцької (Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст.); Вікторії Викрикач, Аліни Пастернак (Ролівської СЗШ І-ІІ ст.), Юрія Дзвеняка, Тетяни Керч (Смільнянської СЗШ І-ІІ ст.).
Того ж дня в Лішнянському НВК І-ІІІ ст. методист БДЮТ Світлана Кушнір провела диспут «Хай в серцях вогонь палає, а війни хай не буває», в якому взяли участь 30 учнів із 22 шкіл району.
Найактивнішими учасниками диспуту стали Юлія Марущак, Михайло Марунчак (Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст.), Тетяна Гайдук (Летнянський НВК І-ІІІ ст.), Анна Якуц (Опаківський НВК І-ІІІ ст.), Остап Шиб (Модрицький НВК І-ІІІ ст.), Михайло Ортинський (Уличненської СЗШ І-ІІІ ст.)
Учасники заходу отримали призи від Дрогобицької районної державної адміністрації.













