» Інформація » До Міжнародного дня захисту дітей відбувся творчий конкурс

До Міжнародного дня захисту дітей відбувся творчий конкурс

Автор: admin2 от 2-06-2014, 15:01

До Міжнародного дня захисту дітей відбувся творчий конкурсДо Міжнародного дня захисту дітей традиційно в районі проводиться конкурс малюнка на асфальті серед школярів. Цього річ погода відкоректувала плани, тож юним художникам довелося творити на папері.

У творчому конкурсі, який організували Будинок дитячої та юнацької творчості відділу освіти і служба у справах дітей райдержадміністрації, взяли участь 44 дитини з 16 шкіл району. Спонсорами виступили депутати районної ради Віталій Мойсеєнко та Богдан Старінщак.

До Міжнародного дня захисту дітей відбувся творчий конкурсРоботи на тему “Світ очима дітей”, як завжди, були цікавими та різноманітними. У цьогорічних дитячих малюнках переважали патріотичні мотиви, а отже проблеми сьогодення нашої держави мають глибокий вплив на юних громадян України. Журі визначило переможців, які отримали пам'ятні призи. Найкращими визнані роботи Романа Войтовича і Христини Пилип (Ступницька СЗШ І-ІІ ст.) та Ярини Кашеби (БДЮТ на базі Болехівської СЗШ І-ІІ ст.).

Окрім мистецького конкурсу відбувся диспут “Толерантність врятує світ”. Найактивнішими його учасниками стали Андрій Лупак (Лішнянський НВК І-ІІІ ст.), Тетяна Грицан та Юлія Зіневич (Модрицький НВК І-ІІІ ст.), Леся Сарахман(Підбузька СЗШ І-ІІІ ст.).

До Міжнародного дня захисту дітей відбувся творчий конкурс

Новину відредагував: admin2 - 2-06-2014, 19:12