» Охорона здоров'я » З підозрою на коронавірус в області звернулося ще двоє осіб

З підозрою на коронавірус в області звернулося ще двоє осіб

Автор: admin2 от 1-04-2020, 09:28
 (голосів: 0)

З підозрою на коронавірус в області звернулося ще двоє осібУ період з 17:30 год по 23:50 год 31 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулася ще 2 осіб. Пацієнти з міста Львова та Червонограда.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 44 особи.

На самоізоляції знаходяться 114 осіб. За увесь час виписано - 87 пацієнтів. Стан усіх хворих - середньої важкості або близький до задовільного. У 4- х пацієнтів важкий. Один пацієнт на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 245 людей.

За результатами тестів у 6 осіб - грип. За увесь час в сумі у 156 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 89 осіб.

У семи пацієнтів - позитивний результат тесту на коронавірус.

Три особи знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.

Одна пацієнтка одужала.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua