» Охорона здоров'я » За ніч в області з підозрою звернулося два пацієнти

За ніч в області з підозрою звернулося два пацієнти

Автор: admin2 от 15-04-2020, 11:50

За ніч в області з підозрою звернулося два пацієнтиВ області з підозрою на коронавірусну інфекцію за ніч звернулося ще 2 осіб.
Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 89 осіб.
На самоізоляції знаходяться 667 осіб. За увесь час виписано - 170 пацієнтів. Стан більшості хворих -середньої важкості. У 18- ти пацієнтів стан важкий. 3 пацієнта на апараті ШВЛ.
Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулася 926 людей.
За увесь час в сумі у 645 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.
Станом на зараз, на Львівщині з підоою на коронавірус є 144 особи. У 152 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус, з них 6 осіб померли. Семеро осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 6 пацієнтів одужали.