» Охорона здоров'я » За ніч до медиків з підозрою на Covid-19 звернулися тринадцять осіб

За ніч до медиків з підозрою на Covid-19 звернулися тринадцять осіб

Автор: admin2 от 8-04-2020, 09:36
 (голосів: 0)

За ніч до медиків з підозрою на Covid-19 звернулися тринадцять осібУ період з 22:00 год 7 квітня по 8:00 год 8 квітня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 13 осіб. Пацієнти з міста Львова та Пустомитівського району.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 85 осіб. На самоізоляції знаходяться 305 осіб. За увесь час виписано - 112 пацієнтів. Стан більшості хворих - середньої важкості. У 9-ти пацієнтів стан важкий. Двоє пацієнтів на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID-19 звернулося 502 людини. За увесь час в сумі у 353 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус. Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 117 осіб. У 33 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус. Ще одна особа з підтвердженим діагнозом померла у реанімаційному відділенні однієї з лікарень.

П'ятеро осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 3 пацієнтів одужали.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua