» Охорона здоров'я » За ніч з підозрою на коронавірус в області звернулося три особи

За ніч з підозрою на коронавірус в області звернулося три особи

Автор: admin2 от 14-04-2020, 11:49
 (голосів: 0)

За ніч з підозрою на коронавірус в області звернулося три особиУ період з 22:00 13 квітня до 8:00 14 квітня в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося 3 особи. Пацієнти з м.Жовква.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 86 осіб.

На самоізоляції знаходяться 598 осіб. За увесь час виписано 167 пацієнтів. Стан більшості хворих - середньої важкості. У 18-ти пацієнтів стан важкий. 3 пацієнти - на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою на COVID- 19 звернулася 851 людина. За увесь час у 600 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз на Львівщині з підозрою на коронавірус є 115 осіб. У 136 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус, з них 5 осіб померли. Семеро осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 6 пацієнтів одужали.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua