У період з 22:00 13 квітня до 8:00 14 квітня в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося 3 особи. Пацієнти з м.Жовква.
Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.
Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 86 осіб.
На самоізоляції знаходяться 598 осіб. За увесь час виписано 167 пацієнтів. Стан більшості хворих - середньої важкості. У 18-ти пацієнтів стан важкий. 3 пацієнти - на апараті ШВЛ.
Загалом на Львівщині за весь час із підозрою на COVID- 19 звернулася 851 людина. За увесь час у 600 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.
Станом на зараз на Львівщині з підозрою на коронавірус є 115 осіб. У 136 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус, з них 5 осіб померли. Семеро осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 6 пацієнтів одужали.













