» Охорона здоров'я » У стаціонарах області лікують 1440 пацієнтів із Covid-19

У стаціонарах області лікують 1440 пацієнтів із Covid-19

Автор: admin2 от 23-12-2020, 09:22
 (голосів: 0)

У стаціонарах області лікують 1440 пацієнтів із Covid-19За попередню добу в області коронавірус підтвердили у 505 осіб. Госпіталізували 125 осіб, скерували на самоізоляцію – 1549 людей.

139 пацієнтів лікують у реанімаційних відділеннях. 30 - на ШВЛ. За увесь час COVID підтверджено у 57906 особи. Померло 1674 людей. Одужали від коронавірусної інфекції - 42821 особа . У 1674 пацієнтів медики вперше взяли ПЛР-проби.

Знаходиться хворих в стаціонарах 1440, з них: у Львівській обласній інфекційній лікарні - 107 у Центрі легеневого здоров'я - 154 у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих - 134 у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» - 8 у ОКЛ - 32 у ЛШМД - 211 у 1 МКЛ - 63 у 5 МКЛ - 69 у 8 МКЛ - 77 у 1-му пологовому будинку – 9 у Львівській клінічній лікарні на ЗТ філії "ЦОЗ" АТ "Укрзалізниця" - 7 у Стрийській міській лікарні - 58 у Стебницькій міській лікарні - 44 у Рудківській лікарні - 49 у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи - 104 у Кам'янка-Бузькій ЦРЛ - 45 у Сокальській ЦРЛ - 29 у Жовківській ЦРЛ - 42 у Жидачівській ЦРЛ - 38 у Самбірській ЦРЛ - 26 у Буській ЦРЛ - 36 у Пустомитівській ЦРЛ - 51 у Перемишлянській ЦРЛ - 47

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua